www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Functional Support FAPA
pozíció betöltésére

ELVÁRÁSOK:

  • Angol nyelv magabiztos, kommunikációs szintű használata
  • Felsőfokú informatikai vagy pénzügyi végzettség
  • Precizitás, jó kommunikációs, kezdeményező és problémamegoldó készség
  • Érdeklődés a könyvelés/beszerzés/pénzügyek iránt
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

FELADATOK:

  • Tárgyi eszköz és projekt könyvelési területen rendszerhibák megoldása, folyamatok fejlesztése, standardizálása és támogatása
  • Automatizálási törekvések elősegítése a tárgyi eszköz/projekt területen
  • Tesztelések végzése, koordinálása
  • Havi zárások támogatása
  • Aktív részvétel Oracle tárgyi eszköz implementálási projektekben
  • Folyamat kontroll és audit megfelelőség biztosítása
  • Szoros kapcsolattartás a könyvelési területtel

ELŐNY:

  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Adatbáziskezelési ismeret (SQL)
  • Oracle integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
ALCOA Karrieroldal