www.cvonline.hu

FUNCTIONAL SAFETY MANAGER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1010485

Megbízónk multinacionális, nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat magyarországi társasága.  Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. A globális vállalatcsoport
fejlesztő központja számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Szoftver, elektronika, valamint rendszerfejlesztés támogatása a funkcionális biztonság területén
  • Rendszerbiztonsági koncepció kidolgozása (Satefy Concept)
  • Biztonsági analízisek elvégzése
  • S-FMEA, FMEDA, FTA tevékenység
  • Validációs és verifikációs terv (V&V Plan) készítése
  • Functional Safety Assessment előkészítése
  • További, az ISO26262 által definiált Functional Safety Manager-i feladat végrehajtása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, elsősorban villamosmérnök vagy autógépész
  • Gyakorlat FMEA és FTA módszer alkalmazásában
  • IEC61508 vagy ISO26262 szabvány szerinti fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Megbízható angol nyelvtudás
  • Magas szintű kommunikációs és teammunkában való együttműködési készség
  • Jó problémamegoldó, és analitikai készség
  • Kiváló MS-Office ismeretek
  • Autóipari berendezések iránti érdeklődés

Előnyt jelent

  • Elektronikus rendszerek, valamint mikrokontrollerek és beágyazott szoftverek ismerete
  • Autóipari minőségügyi szabványok (VDA4.2, QS9000, ISO/TS16949) ismerete
  • Jóváhagyási direktívák (ECE R13) ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FUNCTIONAL SAFETY MANAGER, Budapest