www.cvonline.hu
Functional Safety Engineer
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.21.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1076233
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Autóelektronikai gyártásban kiemelkedő nemzetközi partnerünk budapesti központjába féktechnológiai fejlesztésekhez Functional Safety Engineer munkatársat keresünk az alábbi feladatokra:

- EPS (Electric Power Steering) projektek biztonsági koncepcióinak kidolgozása az ISO26262 sztenderdnek megfelelően
- EPS elektronikus alrendszerének biztonsági elemzése
- Dokumentáció vezetése
- Részvétel FMEA, FMEDA, FTA kidolgozásában
- Kapcsolódó OEM kérések menedzselése
- Biztonsági szempontok reprezentálása az ügyfeleknek
- Szoros együttműködés a hardver-, szoftver-, mechanikai- és rendszerfejlesztő csapatokkal

Követelmények
- Bsc/Msc diploma (informatika/matematika/mérnöki területen)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- FMEA, FMEDA vagy FTA tapasztalat

Előnyt jelent:
- ISO26262 vagy IEC61508 tudás
- ASPICE tapasztalat
- Mechatronikai rendszerek ismerete
- Német nyelvtudás
- Utazási hajlandóság németországi képzésre

- Lehetőség a legújabb technológiák megismerésére
- Folyamatos kihívást nyújtó feladatok általi szakmai fejlődés
- Nyelvtanfolyam
- Nemzetközii csapatba való tartozás
- Modern és motiváló munkakörnyezet

Egyéb hasonló állások Önnek
Data Network Designer

Trenkwalder Kft

 On behalf of our world-wide multinational Clie...
Budapest

Könyvvizsgáló

Európa egyik vezető adótanácsadó és könyvvizsgá...
Budapest

Production planner

Work Force Kft.

Német anyavállalattal rendelkező autóipari gyár...
Veszprém, Veszprém