www.cvonline.hu
Functional Safety Engineer
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.21.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1076233
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Autóelektronikai gyártásban kiemelkedő nemzetközi partnerünk budapesti központjába féktechnológiai fejlesztésekhez Functional Safety Engineer munkatársat keresünk az alábbi feladatokra:

- EPS (Electric Power Steering) projektek biztonsági koncepcióinak kidolgozása az ISO26262 sztenderdnek megfelelően
- EPS elektronikus alrendszerének biztonsági elemzése
- Dokumentáció vezetése
- Részvétel FMEA, FMEDA, FTA kidolgozásában
- Kapcsolódó OEM kérések menedzselése
- Biztonsági szempontok reprezentálása az ügyfeleknek
- Szoros együttműködés a hardver-, szoftver-, mechanikai- és rendszerfejlesztő csapatokkal

Követelmények
- Bsc/Msc diploma (informatika/matematika/mérnöki területen)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- FMEA, FMEDA vagy FTA tapasztalat

Előnyt jelent:
- ISO26262 vagy IEC61508 tudás
- ASPICE tapasztalat
- Mechatronikai rendszerek ismerete
- Német nyelvtudás
- Utazási hajlandóság németországi képzésre

- Lehetőség a legújabb technológiák megismerésére
- Folyamatos kihívást nyújtó feladatok általi szakmai fejlődés
- Nyelvtanfolyam
- Nemzetközii csapatba való tartozás
- Modern és motiváló munkakörnyezet

Egyéb hasonló állások Önnek
Investment Product Controller

Randstad Hungary Kft.

If you are interested in the controlling of cap...
Budapest

Kárrendezés, kontroll és fejlesztési vezető

Partnerünk az alapítása óta eltelt két évtized ...
Budapest

GERMAN speaking Collection Specialist - part time

You are a bright talent with excellent communic...