www.cvonline.hu

Function developer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.10.03.
Hirdetés azonosító: 1065619

Multinacionális autóipari partnerünk számára keresünk fiatal pályakezdő fizikust/matematikust/mérnököt Junior Funkció fejlesztő pozícióba. A projekt vezetést támogató rendszerek fejlesztésével foglalkozik. A sikeres pályázó magyarországi és külföldi fejlesztési projektben kap lehetőséget az intenzív szakmai fejlődésre.

Feladatok:
• Ultrahang alapú, innovatív vezetőtámogató funkciók tervezése, illetve továbbfejlesztése
• A funkciók alapjául szolgáló matematikai algoritmusok megtervezése és továbbfejlesztése
• Új funkciók implementálása és optimalizálása beágyazott rendszerben, gépjárműben történő validálása
• Mérnöki támogatás a kifejlesztett új funkciók vevői projektekben történő felhasználásához
• Vevői követelmények rendszer és komponens szintű elemzése

Elvárás:
• Villamosmérnök/informatika/fizikus/matematikus egyetemi diploma
• Alapos MATLAB ismeretek
• C programozásban való jártasság
• Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás
• Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás
• Hajlandóság egy nemzetközi csapatban való munkára és szükség esetén külföldi utazásra
• Adatbányászati ismeretek előnyt jelentenek

Amennyiben a hirdetés felkeltette a figyelmedet, végzettséged megfelel az elvárásoknak, önéletrajzod feltöltésével jelentkezz a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest