www.cvonline.hu

Function developer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.07.
Jelentkezési határidő: 2016.09.17.
Hirdetés azonosító: 1055489
lejárt

Pályakezdők jelentkezését várjuk multinacionális autóipari partnerünkhöz, ultrahang alapú vezetést támogató rendszerek fejlesztéséhez.

Feladatok:

• Ultrahang alapú, innovatív vezetőtámogató funkciók tervezése, illetve továbbfejlesztése
• A funkciók alapjául szolgáló matematikai algoritmusok megtervezése és továbbfejlesztése
• Új funkciók implementálása és optimalizálása beágyazott rendszerben, gépjárműben történő validálása
• Mérnöki támogatás a kifejlesztett új funkciók vevői projektekben történő felhasználásához
• Vevői követelmények rendszer és komponens szintű elemzése

Elvárás:
• Villamosmérnök/informatikus/fizikus/matematikus végzettség
• Alapos MATLAB ismeretek
• C programozásban való jártasság
• Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre
• Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás
• Hajlandóság egy nemzetközi csapatban való munkára és szükség esetén külföldi utazásra
• Adatbányászati ismeretek előnyt jelentenek

Amit a cég ajánl:
• Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
• Munkatársak folyamatos szakmai fejlődésének támogatása
• Karrierlehetőség
• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
• Széleskörű Cafeteria rendszer

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését a hays.hu weboldalon.