www.cvonline.hu

Full-time Recruitment Trainee

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.03.26.
Jelentkezési határidő: 2017.04.10.
Hirdetés azonosító: 1090569

Multinacionális partnereink pénzügyi pozícióival foglalkozó csapatába egy kommunikatív, talpraesett HR gyakornokot keresünk, aki hosszú távon is szeretne a HR területén elhelyezkedni.

Feladatok:

- Szoros együttműködés tapasztalt tanácsadóinkkal
- Önéletrajzok szűrése saját rendszerben és állásportálokon (seniorabb, pénzügyes profilok)
- Telefonos előszűrés
- Nyelvtudás ellenőrzése
- Pozíció- és cégprofilok megismerése
- Álláshirdetések szerkesztése
- Interjúszervezés
- Adminisztratív feladatok

Elvárások:

- Legyen nappali hallgatói jogviszonyod
- Beszélj magabiztosan ANGOLUL, még egy nyelv folyékony ismerete előny
- Legyél talpraesett, és gyors! Sok feladatod lesz, tudnod kell hatékonyan priorizálni!
- Tudj koncentrálni hosszabb időn keresztül is! Az önéletrajzok szűrése monotonná tud válni, ilyenkor kulcsfontosságú a pontosság és a figyelem!
- Minimum 30 óra munka vállalása egy héten, de preferált ha 40 órában is tudsz dolgozni

Amit kínálunk:

- Lehetőséged nyílhat tapasztalt tanácsadóinkkal interjúztatni
- Hozzánk könnyen eljutsz, irodánk jól megközelíthető, jól felszerelt, és stílusos!
- Velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz!
- Tőlünk komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed!
- Nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a gyakorlati időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján