www.cvonline.hu

Full stack webfejlesztő

Hozzáadva: 2017.05.25.
Hirdetés azonosító: 1153271

Digitális csapatunk keresi újabb tagját személyében!
Feladatok:

  • Jó, ha van tapasztalatod projektmenedzserekkel való közvetlen kommunikációban
  • és még szuperebb, ha dolgoztál már kisebb projekteken önállóan is (pl. reklámcélú microsite frontend és backend fejlesztése)
  • Weboldalak készítése mind backend mind frontend oldalon
  • Segítségnyújtás tervezésben, megvalósíthatóság vizsgálatban
  • Kapcsolattartás projekt managerekkel

Elvárások:
  • 3-5 év szakmai tapasztalat webes fejlesztésben
  • PHP 5 / 7 ismerete és használata
  • MySQL ismerete és használata
  • Git ismerete és használata
  • Html5 ismerete és használata
  • Css3 ismerete és használata
  • JavaScript ismerete és használata
  • jQuery ismerete és használata

Juttatások:
  • változatos projektek
  • proaktív munkavégzésre való lehetőség
  • jó hangulatú, összetartó csapat
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag

Előnyök:
  • Laravel ismerete
  • Linux alapok
  • Apache/Nginx

  • Amennyiben megfelelsz minden elvárásnak, várjuk önéletrajzodat a jelentkezés gombra kattintva!

Kategória
IT / Informatika
Régió