www.cvonline.hu

Full Stack Webfejlesztő

  • A hirdetés 469 napja lejárt

Távmunkában végezhető munkakörbe keresünk tapasztalt HTML, CSS, JavaScript, PHP és MySQL ismeretekkel rendelkező webfejlesztőt, elsősorban front end feladatokhoz. Elvárásunk a gyors és igényes önálló munka, reszponzív és keresőbarát szemlélettel.

Feladatkör:

  • Weboldalak felületének elkészítése grafikai tervek alapján
  • Részvétel komplex webportálok fejlesztésében
  • Scriptek, modulok, kisalkalmazások önálló kivitelezése
  • Tesztelés és karbantartás
  • Projektben való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • HTML5, CSS3 és JavaScript magabiztos használata
  • PHP és MySQL friss tapasztalatok
  • MVC szemlélet és AJAX technológia ismerete
  • IDE hatékony használata (NetBeans)
  • Reszponzív és liquid megoldások ismerete
  • Megbízhatóság, precizitás, motiváció
  • Gyors tanulási készség, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, kitartás, csapatmunkára való nyitottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • CSS és JS framework ismeretek (Bootstrap, jQuery)
  • CSS preprocesszor ismeretek (SASS, LESS)
  • Verziókezelés tapasztalat (Git, SVN)
  • NoSQL ismeretek (MongoDB)++
  • PHP 7, PHP framework, Composer ismeretek
  • RichSnippets, microdata és SEO tapasztalat
  • Tapasztalat mobil eszközökre optimalizált weboldalak fejlesztésében
  • Nyílt forráskódú CMS rendszer fejlesztésében szerzett ismeretek (WordPress)

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő munka: Versenypiaci környezet, Bővülő feladatkör és rálátás
  • Távolról végezhető feladatok: Kényelem és hatékonyság
  • Fejlődési és tanulási lehetőség: Gyakrolati trükkök, Technológiák megismerése
  • Barátságos csapat, baráti hangulatú meetingek