www.cvonline.hu

Full stack web fejlesztő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.15.
Jelentkezési határidő: 2017.10.23.
Hirdetés azonosító: 1190628

Full Stack fejlesztő pozícióba keresünk munkatársakat multinacionális üzleti tanácsadó partnerünkhöz. A cég fő profilja a stratégiai, szervezeti és technológiai tanácsadás.

Jelenleg a budapesti IT csapat bővítésére várunk új Full Stack fejlesztő munkatársat. Egy új pozícióról van szó Budapesten belül, a feladatkör komplexitása miatt ambiciózus, jó tanulási készséggel rendelkező jelöltek jelentkezését várjuk.

Ezen kívül még fontos tudnod a pozícióval kapcsolatban:

- A csapathoz csatlakozó fejlesztő feladata az új illetve meglévő termékek továbbfejlesztése banki szektorra specializálódott ügyfelek számára
- Technológiák: .NET/Java backend; JavaScript/Angular/Node, HTML CSS
- Szoros együttműködés nemzetközi projektcsapatokkal
- Az sem probléma ha még nem vagy full-stack fejlesztő, elég ha nyitott vagy rá!
- Angol nyelv aktív használata, külföldi utazási lehetőség

Partnerünk a következőket biztosítja a sikeres jelentkező számára:

  • Fix és teljesítményarányos bónusz
  • Modern, belvárosi iroda
  • Teljes körű egészségbiztosítás
  • Napi háromszori ingyenes étkezés

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, tapasztalataid megfelelnek az elvárásoknak, kérlek jelentkezz angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével a hays.hu oldalon. Pályakezdő fejlesztők is várjuk!

Egyéb hasonló állások Önnek
Web fejlesztő

NI Hungary Kft.

Webfejlesztő Főbb feladatok és hatáskör Informa...
Debrecen

Web Developer

Techfinder Kft.

Main tasks:Participate in the development, plan...
Budapest

Web app fejlesztő

AXEL Professional Softwares Kft.

Web app fejlesztő Startup jellegű, nemzetközi p...
Kecskemét, Bács-Kiskun