www.cvonline.hu

Full stack .Net fejlesztő (B73FSB)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XI. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Full stack .Net fejlesztő

Nívós humánügyvitelei rendszerek fejlesztésére keresünk, professzionális hozzáállású és tapasztalt .Net fejlesztő munkatársat, az alábbiak szerint:

Pozíció azonosító: B73FSB
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Többrétegű, humánügyviteli rendszer fejlesztése üzleti specifikációk és architektúra tervek alapján
  • Önálló tervezési- és fejlesztési feladatok végzése
  • Fejlesztői dokumentációk elkészítése, aktualizálása
  • Kommunikáció a kapcsolódó szakterületekkel.

Elvárások

Munkatapasztalatban:

  • Minimum 3 év fejlesztő tapasztalat, .Net-es környezetben, C# nyelven
  • NET MVC ismerete
  • Magabiztos TypeScript, AngularJS  tudás
  • Unit tesztelésben illetve folyamatos integráció témakörében (CI) szerzett gyakorlat

Emberi készségek terén:

  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatban történő munkavégzés
  • Nyitottság megoldási módszerek megismerésére
  • Rugalmasság

Előny

  • Komplex projekt megvalósításában részvétel
  • Relációs adatbázis-kezelők (MS SQL Server), objektum-relációs leképzés technológiák ismerete
  • .NET MVC ismerete
  • Fejlesztési tapasztalat SOA architektúrán
  • Tervezési és integrációs minták ismerete
  • Humánügyviteli/gazdálkodási területen szerzett ismeretek

Amint kínál a cég:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség, stabil hátterű cégnél
  • Munkavégzés magasan képzett csapat tagjaként
  • Részvétel hosszú távú termékfejlesztési projektben
  • Kellemes, modern irodaház és berendezések

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű