www.cvonline.hu

Full stack fejlesztő

  • A hirdetés 573 napja lejárt

Boston-London-Budapest székhelyű magyar mobilfejlesztő startup keresi tehetséges

kollégáját izgalmas nemzetközi projektekhez.

Feladatok

  • Frontend és szerver oldali fejlesztések,
  • reszponzív, interaktív, könnyen kezelhető alkalmazások fejlesztése többféle platformra,
  • 10 fős fejlesztői csapat tagjaként együttműködés a többi fejlesztővel és az üzleti területeken dolgozó kollégákkal.

Elvárások

  • C# és .NET programozási nyelvek magabiztos használata,
  • Swift, iOS, Android, SDK, Java mobiltechnológiák ismerete,
  • MySQL ismerete,
  • AngularJS, Javascript használatában szerzett tapasztalat,
  • szakmai angol nyelvtudás,
  • nyitottság az új technológiák megtanulására,
  • proaktív személyiség, éles észjárás.

Előnyt jelent:

  • Programozói versenyeken való részvétel (Challange 24, Google Code Jam stb.),
  • korábbi önálló, saját projektek freelancerként,
  • felsőfokú angol nyelvtudás,
  • felsőfokú informatikusi, matematikusi vagy programozói végzettség.

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos és tehetséges csapat,
  • versenyképes juttatás, motiváló bónusz rendszer,
  • nemzetközi munkakörnyezet,
  • magas minőségű munkaeszközök biztosítása,
  • biciklis csapat, rendszeres csapatépítők, csocsó.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Angol nyelvű szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje az E-mail cím megjelenítése címre.