www.cvonline.hu

Full Stack Fejlesztő

  • A hirdetés 110 napja lejárt

Full Stack fejlesztő

Partnerünk Magyarország vezető online apróhirdetési oldala. Egyre bővülő csapatukba keressük új kollégájukat a fenti pozícióba.

Feladatok:

  • Web, XML / JSON API, AJAX backend fejlesztés

  • Partnerünk oldalának frontend fejlesztése

  • Tapasztalattól függően a tervezésben való részvétel

  • Hazai és külföldi projektekben történő részvétel fejlesztőként

Amit kérünk:

  • PHP 5 magas szintű ismerete, objektum orientált tapasztalat

  • Minimum 2 év PHP webfejlesztői tapasztalat

  • Postgres adatbázis és PL/SQL nyelv ismerete

  • Javascript, HTML, CSS, SASS, HTML5 teljes körű ismerete

  • Unix parancsok, GIT használata

  • jQuery, Angular.js ismeretek

  • Bootstrap CSS framework ismerete

  • Használható angol nyelvtudás írásban és szóban

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • C, Ruby nyelvek ismerete

  • PHPUnit ismerete, automatikus tesztek készítésében szerzett tapasztalat

  • Bootstrap, CoffeeScript tapasztalat

  • Karma teszt framework ismerete

  • Angol nyelvvizsga

Amit nyújtunk:

  • Azonnali kezdés

  • Kiváló megközelíthetőségű iroda

  • Korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, agilis eszközök

  • Inspiráló szakmai légkör

  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra

  • Modern irodai környezet, korszerű MacBook Pro és Toshiba notebookok

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Cafeteria, egészségügyi szolgáltatások

  • Végtelen mennyiségű kávé, tea, üdítő és gyümölcs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória -