www.cvonline.hu

Full Stack fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 1078529

Pénzügyi szektorban tevékenykedő ügyfelünk számára keresünk Full Stack fejlesztő munkatársat.

Feladatok:

- Belső ügyviteli rendszer fejlesztése
- Oracle alapú fejlesztések kivitelezése
- Adatbázis alapú üzleti logika fejlesztése a vállalati web alapú keretrendszer működése mögött

Elvárások:

- Készségszintű JS/AJAX ismeretek (ExtJS és/vagy jQuery)
- PHP 5 (OOP) erős szintű hozzáértés
- Valamely PHP frameworkben való jártasság (pl. Yii, Symfony, Zend)
- Jó hibakereső, problémamegoldó készség
- Event-driven / MVC szemlélet
- Webes biztonságtechnikai alapismeretek.

Amit kínálunk:

- Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
- Változatos projektek
- Fejlődési lehetőség, rendszeres tréningek
- Fiatal, dinamikus csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján