www.cvonline.hu

Full stack fejlesztő

Megbízónk a világ legnagyobb online utazásszervezője a légi utazás szektorban. 42 országban, több mint 14 millió ügyfélnek nyújt szolgáltatást. Budapesti csapatukba keresik a következő pozícióba új munkatársukat:

Feladatok

Frontend és backend oldali modulok fejlesztése egy 30 fős fejlesztői csapat tagjaként együttműködve a többi fejlesztővel és az üzleti területeken dolgozó kollégákkal illetve design csapattal.

Frontend

  • Responsive Web Application
  • Mobile first
  • Napi látogatottság 10K felett

Backend

  • Scaled Web Services
  • Redundant and fault tolerant

Technológiák

  • Java EE
  • AngularJS
  • ES6
  • MySQL
  • Tomcat, Apache, nginx
  • Cassandra
  • Gulp, Sass
  • NodeJS
  • Hibernate

Elvárások

  • Objektumorientált programozás magas fokú ismerete
  • Magas Java és/vagy javascript tudás
  • S.O.L.I.D.
  • Software Design Patterns
  • Nyitottság az új technológiák megtanulására
  • Proaktív személyiség, éles észjárás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Alázat a szakma iránt

Előny

  • Uncle Bob fan
  • Releváns Github (egyéb) projektek
  • Felsőfokú informatikus, matematikus vagy programozói végzettség

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes fizetés
  • Egy könnyen elérhető, nyugodt és kényelmes iroda Budapest szívében
  • Legújabb technológiai, trendeket megismerése
  • Csatlakozás egy nemzetközi csapathoz
Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest