www.cvonline.hu

Full-stack fejlesztő (B74FSF)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Full-stack fejlesztő

Norvég tulajdonú innovatív cégcsoport magyarországi, kategóriájában piacvezető, nagy terhelésű oldalainak fejlesztői csapatába keresünk full-stack fejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B74FSF
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Web, XML / JSON API, AJAX backend fejlesztés
  • Nagy látogatottságú portál frontendjének fejlesztése
  • Tapasztalattól függően a tervezésben való részvétel
  • Hazai és külföldi projektekben történő részvétel fejlesztőként

Elvárások

  • Dolgoztál már legalább 2 évet webfejlesztőként
  • A PHP5 és az objektum orientáltság nem hangzik ismeretlenül számodra
  • Adatbázisként a partnerünk is Postgre-t használ, így jó, ha ebben is jártas vagy
  • Ami a frontendet illeti: Javascript, HTML5, CSS, SASS tartozik az elvárások közé és erősen ajánlott, hogy a jQuery-t/Angular.js-t ismerd
  • Tudj Unix parancsokat adni és használni a GIT verziókezelőt
  • Ahhoz, hogy a portáljaik reszponzívak legyenek, jó ha találkoztál már a Bootsrappel
  • Mivel nemzetközi cég, ezért az angol nyelvtudás legalább középfokon elengedhetetlen

Előny

  • GO, React, scala ismeret
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • C, Ruby nyelvek ismerete
  • PHPUnit ismerete, automatikus tesztek készítésében szerzett tapasztalat
  • CoffeeScript tapasztalat
  • Karma teszt framework ismerete

Egyéb információ

  • Irodájuk könnyen megközelíthető
  • scrum, agilis módszertan szerint dolgoznak
  • Inspiráló szakmai légkör,  nyitott vállalati kultúra
  • Nem utolsó sorban pedig végtelen mennyiségű matétea, kávé, üdítő és gyümölcs
  • Modern irodai környezet, korszerű MacBook Pro és Toshiba notebookok

Ha csak backend vagy csak frontend irányba szeretnél orientálódni, ne habozz jelentkezni, van lehetőséged rá!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol