www.cvonline.hu

Full Stack Developer

  • A hirdetés 725 napja lejárt

A világ egyetlen .NET platformon futó nyílt forrású ECM szoftverét fejlesztő Partnerünk számára keresünk Senior ASP .NET fejlesztőket a cég e-fizetőeszközzel kapcsolatos projektjére, mely a pénzügyi innovációk terén hoz újdonságokat.

 A munkát agilis módszertan (SCRUM) mentén dedikált csapatok végzik, amelyekbe folyamatosan keresünk lelkes, proaktív kollégákat.

Feladatok:

  • A cég SCRUM módszertan szerint történő fejlesztési feladatainak ellátása
  • Aktív közreműködés ajánlatok szakmai részének elkészítésében, becslések elkészítésében
  • Fejlesztési, módszertani, valamint a cég működési folyamatainak betartása
  • Szakmai tanácsadás és mentorálas
  • Folyamatos szakmai fejlődés, vizsgák megszerzése
  • Fejlesztői tréningek tartása (nyelvi tudásszint szerint akár külföldön és angol nyelven is)

Elvárások:

  • 1-3 éves ASP.NET / .NET fejlesztői tapasztalat (némi front-end tapasztalattal)
  • C# tapasztalat
  • JavaScript ismeret
  • Visual Studio gyakorlott használata
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Előny:

  • CSS(3), HTML(5) ismerete
  • WCF, WPF, LINQ, Entity Framework ismerete
  • ASP.NET MVC ismeret és gyakorlati tapasztalat
  • Egyéb UI framwork-ök ismerete
  • Egyéb CMS rendszerek ismerete
  • Megszerzett MCP vizsgák
  • SCRUM módszertan ismerete

Amit Partnerünk kínál:

  • KÖTETLEN munkarend!
  • Alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidő
  • Innovatív, új ötletekre nyitott vezetőség
  • Jól szervezett, projektorientált munkavégzés, igazi Scrum környezet
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőségek (szakkönyvek, oktatások, belső mentorok által)
  • Rendes rendszergazdák ;)
  • Jó csapatok, akikre a szakmai kérdéseken túl is lehet számítani
  • Színvonalas munkakörülmények az Infoparkban
  • Az irodában csocsóasztal, Wii, Xbox, Guitar Hero, sörcsap (komolyan!)
  • Céges kispályás foci

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát Szendrei Irina, Junior Tanácsadó kolléganőnk részére, az alábbi e-mail címre:E-mail cím megjelenítése!