www.cvonline.hu

Függöny Szakmai Vezető

  • A hirdetés 119 napja lejárt

A TTL Kft. BUDAPESTI központtal az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • a hálózati egységek (áruházak) rendszeres látogatása
  • a vevők magas színvonalú kiszolgálásnak biztosítása
  • szállítókkal való kapcsolattartás
  • beszerzések lebonyolítása, árurendelés, készletek ellenőrzése
  • munkatársak irányítása, motiválása, tevékenységük ellenőrzése és értékelése
  • adminisztratív feladatok intézése
  • aktív részvétel a menedzsment megbeszélésein

Elvárások:

  • minimum középfokú kereskedelmi végzettség
  • német nyelvtudás
  • elsősorban textilkereskedelemben szerzett több éves gyakorlat
  • hálózatirányítási, vezetői tapasztalat
  • felhasználói színtű számítástechnikai ismeret
  • vevőközpontúság
  • jó szervező-, irányító- és kommunikációs készség
  • értékesítés-orientált szemléletmód
  • céltudatosság, eredményközpontúság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • izgalmas szakmai kihívások
  • kiszámítható, tervezhető munkakörülmények
  • nemzetközi háttér
  • a feladat elvégzéséhez céges autót, telefont és egyéb technikai eszközt biztosítunk

Jelentkezését fényképes magyar és német nyelvű önéletrajzzal a lenti e-mail címen várjuk.