www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

FSC Területfelelős

munkakör betöltésére

ELVÁRÁSOK

  • legalább műszaki szakmunkás végzettség
  • 3 év termelő területen szerzett tapasztalat
  • számítógépes ismeret (Word, Outlook, Excel)
  • egészségügyi alkalmasság
  • önálló munkavégzés
  • állandó délelőttös (6-14h) munkarend vállalása

FELADATOK

  • Reklamált termékek regisztrációja, vizsgálata, értékelése
  • A Warranty Center adminisztrátorral történő folyamatos kapcsolattartás
  • Jelentések készítése
  • Termékek vevői igény szerint történő előkészítése
  • Belső anyagmozgatás
  • A jóváhagyott szabványos folyamatok üzemeltetése a biztonsági, minőségi és technológiai előírásoknak megfelelően

ELŐNY

  • targoncavezetői engedély
  • emelő-/könnyű-/nehézgépkezelő OKJ

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal