www.cvonline.hu
Frontend webfejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 916252
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembert az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok

  • Tomcat-alapú webalkalmazás termékké fejlesztésében való részvétel

  • Agilis fejlesztői csapat munkájában való részvétel

  • Grafikus user interface-k fejlesztése és újraírása
  • Elvárások

  • Webfejlesztési / Sitebuilder tapasztalat (PHP / Html5 / CSS3 / Javascript)

  • jQuery Library ismerete

  • Érdeklődés az újabb szabványok és webes technológiák iránt

  • Önállóság és gyors tanulási készség

  • Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

  • Előnyök

  • Összetett, több nyelven (pl. Java és Python) írt webalkalmazás fejlesztésében szerzett tapasztalat

  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (C, C++, Java, perl, stb.)

  • Tesztelési módszerek ismerete (unit testing, automated GUI testing)

  • Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői és/vagy adminisztrátori tapasztalat

  • Nyílt forrású fejlesztésben szerzett tapasztalat

  • Német és/vagy francia nyelvtudás

  • Német nyelvtudás

  • Amit ajánlunk

  • Változatos és érdekes kutatás-fejlesztési projektek

  • Rugalmas munkaidő

  • Cafeteria csomag

  • Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)

  • Családias, jó hangulatú, fiatal csapat

  • Utazási lehetőség Nyugat-Európába és Észak-Amerikába

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió