www.cvonline.hu
Frontend webfejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.08.
Hirdetés azonosító: 906664
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembert az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok

  • Tomcat-alapú webalkalmazás termékké fejlesztésében való részvétel
  • Agilis fejlesztői csapat munkájában való részvétel
  • Grafikus user interface-k fejlesztése és újraírása

Elvárások

  • Webfejlesztési / Sitebuilder tapasztalat (PHP / Html5 / CSS3 / Javascript)
  • jQuery Library ismerete
  • Érdeklődés az újabb szabványok és webes technológiák iránt
  • Önállóság és gyors tanulási készség
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Összetett, több nyelven (pl. Java és Python) írt webalkalmazás fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (C, C++, Java, perl, stb.)
  • Tesztelési módszerek ismerete (unit testing, automated GUI testing)
  • Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői és/vagy adminisztrátori tapasztalat
  • Nyílt forrású fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Német és/vagy francia nyelvtudás
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Változatos és érdekes kutatás-fejlesztési projektek
  • Rugalmas munkaidő
  • Cafeteria csomag
  • Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)
  • Családias, jó hangulatú, fiatal csapat
  • Utazási lehetőség Nyugat-Európába és Észak-Amerikába

Munkavégzés helye:

Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió