www.cvonline.hu

Frontend webfejlesztő (Szeged)

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 712901

Szoftverfejlesztéssel foglalkozó ügyfelünk egy jól ismert szórakoztatóelektronikai cég leányvállalata. Az anyacég termékeihez kapcsolódó webes és mobil alkalmazásokat fejlesztik. Termékeik között a Facebook alkalmazásoktól kezdve az ügyfeleiknek egyedi igények alapján készülő kliens-szerver alkalmazásokon át a széles körű felhasználásra tervezett portálokig sok minden megtalálható. Egyedi, érdekes, modern technológiákat használó, kizárólag webes vagy mobil fejlesztésekről van szó. Hosszabb termékfejlesztési projektek a jellemzőek, amik között van átjárás.

Feladatok:
  • Összetett szoftvertermékek, szoftverrendszerek frontend oldalának fejlesztése a végzettség és a tapasztalati szintnek megfelelő önállósággal. Csapatmunka és önálló feladatok egyaránt jellemzőek.
  • Hatékony együttműködés a szoftverrendszer tervezőivel annak érdekében, hogy az elkészült kód optimális legyen a fejlesztés minden szakaszában.
  • Az elkészített rendszer kódjának végigkísérése a projekt teljes életciklusán keresztül.
  • Unit tesztek elvégzése. Egyéb teszteknél a tesztelő csapat támogatása.
Elvárások:
  • Fronten webfejlesztés terén szerzett, legalább 2 éves tapasztalat.
  • HTML, Javascript programnyelvek ismerete.
  • CSS ismeret.
  • Valamilyen verzió- és hibajegy kezelő rendszer ismerete.
  • Nyitottság más programnyelvek (Java, C#) megtanulására és használatára.
  • Angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Megbízónk egy nagy múltú vállalat, amely
  • Stabil és innovatív hátteret,
  • remek munkaközösséget,
  • folyamatos képzési lehetőségeket
  • és versenyképes kompenzációs csomagot kínál leendő munkatársának.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged