www.cvonline.hu

Frontend webfejlesztő [ST-CAFJ01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2015.02.28.
Hirdetés azonosító: 901221

Focus consulting

Megbízónk

Repülésszimulációval foglalkozó, piacvezető, multinacionális cég megbízásából keresünk Frontend webfejlesztő pozícióba munkatársat

Feladatok

- Tomcat-alapú webalkalmazás termékké fejlesztésében való részvétel
- Agilis fejlesztői csapat munkájában való részvétel
- Grafikus user interface-k fejlesztése és újraírása

Elvárások

- 2-5 év Webfejlesztési / Sitebuilder tapasztalat (PHP / Python / Html5 / CSS3 / Javascript)
- jQuery Library ismerete
- Érdeklődés az újabb szabványok és webes technológiák iránt
- Önállóság és gyors tanulási készség
- Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
- Utazási hajlandóság

Előny

- Egyéb programozási nyelvek ismerete (C, C++, Java, perl, stb.)
- Tesztelési módszerek ismerete (unit testing, automated GUI testing)
- Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői és/vagy adminisztrátori tapasztalat
- Nyílt forrású fejlesztésben szerzett tapasztalat
- Német és/vagy francia nyelvtudás

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió