www.cvonline.hu

Frontend tesztmérnök

  • A hirdetés 804 napja lejárt

Megbízónk a világ legnagyobb online utazásszervezője a légi utazás szektorban. 42 országban, több mint 14 millió ügyfélnek nyújt szolgáltatást. Csaknem 30 fős csapatukba keressük új munkatársukat

pozícióba, aki a tehetséges csapat tagjaként, start-up környezetben szakértelmével hozzájárul ahhoz, hogy a felhasználók a legmagasabb minőségű szolgáltatást kapják utazásuk szervezése során A fejlesztés minőségbiztosítását végzi és felügyeli, hogy az egyes site-ok esetében minden úgy működjön, ahogyan annak működnie kell.

Feladatok

  • Frontend teszt forgatókönyvek felügyelete,
  • új frontend tesztek implementációja,
  • folymatos integrációs folyamat javítása,
  • frontend fejlesztők támogatása a kódok szükségszerű újraírásában.

Elvárások

  • HTML, CSS és DOM alapos ismerete és használata,
  • SASS és LESS CSS előfeldolgozók használatában szerzett tapasztalat,
  • Selenium tesztkörnyezetben szerzett tapasztalat,
  • verziókövető rendszerek haladó használata (Git, Subversion stb).

Előny

  • Mobil web tapasztalat,
  • frontend fejlesztési tapasztalat szélessávú környezetben,
  • böngésző-alapú Javascript egyedi és integrált tesztelésében szerzett tapasztalat,
  • frontend keretrendszerek ismerete és használatukban szerzett tapasztalat (Angular.js, Ember, Knockout vagy Backbone).

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Angol nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol