www.cvonline.hu

Frontend fejlesztő

  • A hirdetés 401 napja lejárt

Digitális platformon működő ügynökség ügyfelünk számára keresünk magabiztos szakmai tapasztalattal és szoftverfejlesztési tudással rendelkező

munkatársat nemzetközi és hazai projektekhez.

Feladatok

  • Új fejlesztési feladatok tervezése és kivitelezése,
  • weboldalak front end fejlesztése és karbantartása,
  • teljes online marketing csapattal való közös munka (designer, copywriter, SEO szakember),
  • ügyfeligények kiszolgálása,
  • munkaszervezés, a fejlesztési feladatok tervezése és ütemezése.

Elvárások

  • Legalább 3-5 év releváns szakmai gyakorlat,
  • erős Javascript és HTML5 tapasztalat,
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • felsőfokú végzettség.

Amit megbízónk kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • csapatmunka és egyedi projektek,
  • magas szakmai tudással rendelkező csapat,
  • versenyképes bérezés.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő