www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Frontend fejlesztő

Hozzáadva: 2017.08.21.
lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező informatikai partnerünk számára keresünk olyan új kollégát, aki országokat átívelő projektekben venne részt, mint

FRONTEND FEJLESZTŐ.

Feladatok:

  • Szoftverek és applikációk felhasználói felületének (UI) fejlesztés
  • Kapcsolattartás a fejlesztő és tesztelő kollégákkal

Elvárások:

  • 1-3 év tapasztalat Web- és/vagy User Interface területén
  • Magas szintű HTML, CSS, Javascript fejlesztői tudás
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Képesség több feladat önálló ellátására

Előny:

  • PHP vagy .NET ismerete
  • Online, social media fejlesztési tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre!

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
IT / Informatika
Régió