www.cvonline.hu

FrontEnd fejlesztő

  • Company_icon AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyfélkapcsolatok Igazgatósága budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk főbb feladatai:

  • Reszponzív webes FrontEnd felületek tervezése és fejlesztése
  • Java alapú alkalmazások fejlesztése
  • Szoros együttműködés a backend fejlesztő kollégákkal
  • Alkalmazott technológiák továbbfejlesztése, új technológiai innovációk kipróbálása, tesztelése, bevezetése

Elvárások:

  • Erős JSP ismeretek ( JSF előnyt jelent )
  • J2EE , MVC
  • jQuery, Js, ( Angular előnyt jelent ) script nyelvek ismerete
  • HTML, HTML5, CSS
  • Tomcat/Glassfish applikációs szerverek ismerete
  • LINUX szerver felhasználói szintű ismerete
  • JUnit / TestNG  / SOAPUI ismeretek
  • Eclipse vagy Netbeans IDE
  • UML ismeretek   / ( Enterprise Architect )
  • Microservice architektúra / REST API
  • CMS keretrendszer (Wordpress)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma hátterével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy – jövedelemigény megjelölésével – jelentkezzen oldalunkon!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol