www.cvonline.hu

Frontend fejlesztő

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva
Partnerünk:

Közigazgatási rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó 300 fős partnerünk számára keresünk kollégákat frontend fejlesztő pozícióba

Feladatok:
  • Webalkalmazás felületek tervezése, fejlesztése, end-to-end tesztek írása
  • Teszt automatizálás (CI, Jenkins)
  • Frontend oldali JavaScript fejlesztés és automata tesztek írása
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel és munkatársakkal
Elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • JavaScript tapasztalat
  • Webes technológiai alapismeretek: JavaScript, ES6, HTML5, CSS, JSON
  • Webes fejlesztő eszközök ismerete: NodeJS npm Chrome DevTools
  • Webes keretrendszerek ismerete: Bootstrap, VueJs
  • Érdeklődés/Nyitottság modern (HTML5) technológiák iránt
  • GIT ismerete
Előny:
  • Webes felület fejlesztési tapasztalatok
  • Felsőfokú IT végzettség
  • Tapasztalat JavaScript könyvtárak használatában (jQuery, ExtJs, stb..)
  • Tapasztalat szerver oldali JavaScript-ben (Node.js)
  • Jártasság frontend oldali build-ben (Node.js, NPM, Gulp, Bower)
  • AngularJS/ReactJS ismerete
  • Docker ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás)
  • Agilis, LEAN módszerek ismerete
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes fizetést
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Programozó