www.cvonline.hu

Frontend fejlesztő

  • A hirdetés 69 napja lejárt

Partnerünk, a hazai e-kereskedelmi piac meghatározó szereplője

Csapatuk bővítése kapcsán Frontend fejlesztő pozícióba keresünk Hozzájuk kollégát!

Feladatok

  • Partnerünk oldalainak frontendjének fejlesztése React JS használatával

  • Bannerek készítése

Elvárások:

  • Javascript, HTML, CSS, SASS, HTML5 teljes körű ismerete

  • jQuery ismeret

  • Bootstrap CSS framework ismerete

  • kommunikációképes angolnyelv-tudás írásban és szóban

  • Unix parancsok, GIT használatában szerzett jártasság

  • Rugalmas, ugyanakkor precíz munkavégzésű

  • Csapatjátékos személyiség

  • Nem ijed meg a kihívásoktól

  • Saját ötletekkel is hozzájárul a csapat sikereihez

Előny

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • React használatában szerzett tapasztalat

  • Karma teszt framework ismerete

  • CoffeeScript tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Kiváló megközelíthetőségű iroda

  • Korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, agilis eszközök

  • Inspiráló szakmai légkör

  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra

  • Modern irodai környezet, korszerű MacBook Pro

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Cafeteria, egészségügyi szolgáltatások

  • Végtelen mennyiségű kávé, tea, gyümölcs, üdítő

  • Csocsó asztal, darts, ping-pong asztal használata

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória -