www.cvonline.hu
Frontend fejlesztő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1077871
lejárt

Partnercégünk számára keresünk munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • rendszer fejlesztés, optimalizálás
  • tesztelés
  • dokumentálás
  • projektekben való részvétel

Elvárások:

  • HTML5, CSS3 és JS magabiztos használata, kapcsolódó W3C szabványok ismerete
  • natív JavaScript, jQuery alapos ismerete
  • Reszponzív megoldások ismerete
  • Igényes munka és alapos tesztelés
  • Előnyt jelent:
  • JavaScript framework ismerete
  • verziókezelő technológiákban szerzett tapasztalat (Subversion, Git, Mercurial, etc.)
  • CSS framework-ök ismerete (pl. Twitter Bootstrap)
  • SEO technikák ismerete, használata
  • tapasztalat backend (PHP, SQL) területen

Amit nyújtunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.