www.cvonline.hu

Frontend fejlesztő (Senior Angular)

  • A hirdetés 297 napja lejárt

Megbízónk a világ legnagyobb online utazásszervezője a légi utazás szektorban. 42 országban, több mint 14 millió ügyfélnek nyújt szolgáltatást. Budapesti csapatukba keressük új munkatársukat Frontend Fejlesztő pozícióba, aki a tehetséges csapat tagjaként, start-up környezetben szakértelmével hozzájárul ahhoz, hogy a felhasználók a legmagasabb minőségű szolgáltatást kapják utazásuk szervezése során.

Feladatok

  • Frontend felhasználói felületek kialakítása és fenntartása
  • Projekt Managerekkel való együttműködés
  • Projekt tervnek megfelelő munkavégzés, minőség fenntartása

Elvárások

  • Minimum 5 év releváns tapasztalat
  • Szenvedélyesség a munkában
  • Felsőfokú angol tudás szóban és írásban egyaránt
  • Alapos hozzáértés a következőkhöz:
    • Controller in AngularJS
    • Directives in AngularJS
    • The digest cycle
    • Single Page Application
    • Dependency Injection
    • Objektumorientált programozás
    • Model-View-Controller
    • Git
    • Javascript
    • Web-es ismeretek
    • Általános CSS elvek
    • Cross-browser kódolás

Előny:

  • Nagy forgalmú honlapok üzemeltetésében/fejlesztésében való részvétel
  • Scalable web alkalmazások használata
  • Erős problémamegoldó és elemző készségek

Amit megbízónk kínál

  • Könnyen elérhető, nyugodt és barátságos iroda Budapest szívében
  • Motiváló környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi csapat

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Barta Krisztina
Telefon: +36 20 360 1844
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő