www.cvonline.hu

Frontend Fejlesztő (Senior Angular)

  • A hirdetés 532 napja lejárt

Megbízónk a világ legnagyobb online utazásszervezője a légi utazás szektorban. 42 országban, több mint 14 millió ügyfélnek nyújt szolgáltatást. Budapesti csapatukba keressük új munkatársukat Frontend Fejlesztő pozícióba, aki a tehetséges csapat tagjaként, start-up környezetben szakértelmével hozzájárul ahhoz, hogy a felhasználók a legmagasabb minőségű szolgáltatást kapják utazásuk szervezése során.

Feladatok:

  • Frontend felhasználói felületek kialakítása és fenntartása
  • Projekt Managerekkel való együttműködés
  • Projekt tervnek megfelelő munkavégzés, minőség fenntartása

Elvárások:

  • Minimum 5 év releváns tapasztalat
  • Szenvedélyesség a munkában
  • Felsőfokú angol tudás szóban és írásban egyaránt
  • Alapos hozzáértés a következőkhöz:
  • Controller in AngularJS
  • Directives in AngularJS
  • The digest cycle
  • Single Page Application
  • Dependency Injection
  • Objektumorientált programozás
  • Model-View-Controller
  • Git
  • Javascript
  • Web-es ismeretek
  • Általános CSS elvek
  • Cross-browser kódolás

Előny:

  • Nagy forgalmú honlapok üzemeltetésében/fejlesztésében való részvétel
  • Scalable web alkalmazások használata
  • Erős problémamegoldó és elemző készségek

Amit megbízónk kínál:

  • Könnyen elérhető, nyugodt és barátságos iroda Budapest szívében
  • Motiváló környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol