www.cvonline.hu

Frontend fejlesztő (Javascript/HTML/CSS)

  • A hirdetés 847 napja lejárt

Frontend fejlesztőket keresünk (Javascript/HTML5/CSS) mobil alkalmazás fejlesztésére.

Feladatok:

  • Hibrid (Android/iOS) mobil alkalmazás fejlesztésben való részvétel banki területen
  • Felhasználói felület tervezés
  • Kliens oldali üzleti logika implementálása
  • Fejlesztési projektek szakmai támogatása
  • Dokumentációírás

Követelmények:

  • Haladó JavaScript, JQuery, HTML, CSS ismeretek
  • Tapasztalat JavaScript alapú MVC tervezési minta alkalmazásában
  • Web-szolgáltatások (XML, JSON alapon) ismerete
  • Szoftverfejlesztési módszertanok ismerete
  • Előny: iOS és/vagy Android fejlesztésben szerzett jártasság

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet
  • Izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Hosszú távú perspektíva
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Fiatal, dinamikus csapat, támogató munkahelyi környezet

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol