www.cvonline.hu

Frontend fejlesztő (B74FE)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest, XIII. kerület
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Frontend fejlesztő

Norvég tulajdonú, innovatív cégcsoport magyarországi, kategóriájában piacvezető, nagy terhelésű oldalainak fejlesztői csapatába keresünk frontend fejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B74FE
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Nagy látogatottságú portálok frontendjének fejlesztése React JS használatával
  • Bannerek készítése

Elvárások

  • Teljes körű ismeretekkel rendelkezel Javascript, CSS3, SASS, HTML5 terén
  • Ismered a jQuery-t
  • Van tapasztalatod Bootstrap CSS frameworkben
  • Van jártasságod Unix parancsok, GIT használatában
  • Rugalmas vagy, ugyanakkor precíz munkavégzés jellemez
  • Csapatjátékos személyiséggel rendelkezel és segíted őket a saját ötleteiddel
  • Szereted a kihívásokat

Előny

  • Van felsőfokú szakirányú végzettséged
  • Rendelkezel tapasztalattal React használatában
  • Ismered a Karma teszt frameworköt
  • Van CoffeeScript tapasztalatod

Egyéb információ

  • Kiválóan megközelíthető iroda
  • Korszerű fejlesztési módszertanok: Scrum, Agile
  • Inspiráló szakmai légkör
  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra
  • Modern irodai környezet, korszerű MacBook Pro gépek
  • Az alapbéren felül juttatási csomag (cafeteria, bónusz, angolnyelv-képzés, All You Can Move tagság támogatás, egészségügyi szolgáltatások stb.)
  • Végtelen mennyiségű kávé, tea, gyümölcs, üdítő;  csocsó asztal, darts, ping-pong asztal
Helyek Pest
Budapest
XIII. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol