www.cvonline.hu

Frontend fejlesztő (B70ff)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest, II. kerület
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Frontend fejlesztő

Partnercégünk egy magyar tulajdonú, egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó, külföldi partnerkapcsolatokkal rendelkező vállalat, csapatukba keresünk Frontend fejlesztő kollégát, erős Javascript-es háttérrel.

Pozíció azonosító: B70ff
Munkavégzés helye: Budapest – II. Kerület

Feladatok

  • E-commerce rendszerek frontendjének tervezése és fejlesztése
  • Reszponzív webes megoldások megtervezésében, designjában és kialakításában; skálázható alkalmazások fejlesztésében és üzemeltetésében, frontend és backend összekötésében való részvétel
  • Junior fejlesztők mentorálása
  • Együttműködés a többi fejlesztővel a cross-funkcionális csapatokban
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Javaslattétel a további fejlesztésekre, akár komplex változtatásokra

Elvárások

  • Webfejlesztésben szerzett, legalább 3 éves tapasztalat
  • Javascript, HTML, CSS magas szintű ismerete
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Önállóság, proaktivitás, újítási szemlélet és szándék
  • Analikus gondolkodásmód

Amit a cég kínál:

  • Barátságos és inspiráló munkakörnyezet
  • Modern, belvárosi iroda
  • Kutya- és biciklisbarát munkahely
  • Folyamatos képzés, konferenciák
  • Egyéni szabadság, újszerű ötletek alkalmazásának lehetősége a fejlesztési projektek során
  • Stabil céges háttér

Helyek Pest
Budapest
II. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol