www.cvonline.hu

Frontend és backend webfejlesztő

  • A hirdetés 1086 napja lejárt

Távmunkában végezhető munkakörbe keresünk tapasztalt HTML, CSS, JavaScript, PHP és MySQL ismeretekkel rendelkező webfejlesztőt. Elvárásunk a gyors és igényes munka, reszponzív és keresőbarát szemlélet.

Feladatkör:

  • Weboldalak felületének elkészítése grafikai tervek alapján
  • Részvétel webes rendszerek fejlesztésében
  • Tesztelés és karbantartás
  • Projektben való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • HTML5, CSS3 és JavaScript magabiztos használata
  • PHP 5 és MySQL 5 tapasztalatok
  • AJAX technológia ismerete
  • Reszponzív megoldások ismerete
  • Megbízhatóság, precizitás, motiváció
  • Gyors tanulási készség, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, kitartás, csapatmunkára való nyitottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat mobil eszközökre optimalizált weboldalak fejlesztésében
  • Foundation front-end és jQuery könyvtár ismerete
  • CSS framework ismeretek (pl. Twitter Bootstrap)
  • RichSnippets, microdata és SEO tapasztalat
  • Nyílt forráskódú CMS rendszer fejlesztésében szerzett ismeretek (WordPress)
  • SVN, Git tapasztalat
  • Linux ismeretek

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő munka
  • Távolról végezhető feladatok
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Barátságos csapat

Előny: idegen nyelv

A jelentkezéseket az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Távmunka / Otthoni munka
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő