www.cvonline.hu

Frontend és Backend Webfejlesztő

  • A hirdetés 484 napja lejárt

A

Danubisoft Kft.

folyamatosan bővülő, fiatal csapatába teljes munkaidős

munkatársat keresünk, talán éppen téged!

Mind junior, mind tapasztalt fejlesztők jelentkezését is várjuk.

A 2. kerületi kellemes, nyugodt, zöldövezeti környezetben lévő irodánkban a legmodernebb felhő alapú megoldásokkal kapcsolatos érdekes feladatok, komoly szakmai kihívások és folyamatos fejlődési lehetőség vár.

Csatlakozz hozzánk és legyél te is egy sikeres csapat része, vegyél részt az egyedülálló termékeink fejlesztésében!

Az elvégzendő feladatok:

  • Fejlesztés, hibajavítás
  • Részvétel a tervezésben és a design kialakításában
  • A fejlesztői munka dokumentálása
  • Tesztelés

A munkához szükséges elvárások:

  • HTML5 magas szintű ismerete
  • Javascript, CSS3, Ajax ismerete
  • Precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Proaktivitás, önálló problémamegoldó készség

A következőket előnyként vesszük figyelembe:

  • Verziókezelő rendszerek ismerete (SVN, Git)
  • Bootstrap vagy Foundation fejlesztési tapasztalat
  • C, C++, C#, Java programozási nyelvek valamelyikének ismerete
  • Ruby on Rails ismerete
  • OOP és MVC fejlesztési tapasztalat
  • Többéves fejlesztői tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Komoly szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, fiatal csapat
  • Egyedülálló termék fejlesztése
  • Kellemes, nyugodt, zöldövezeti környezet
  • Céges bulik, csocsó, szauna, pihenőszoba

Fényképes szakmai önéletrajzodat a lentie-mail címre várjuk. Ha bizonytalan vagy, vagy csak kérdezni szeretnél, keress bátran bennünket!

Bízunk benne, hogy hamarosan téged is csapatunkban üdvözölhetünk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő