www.cvonline.hu

Frontend developer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.07.
Jelentkezési határidő: 2016.09.17.
Hirdetés azonosító: 1055487
lejárt

Frontend fejlesztőt keres bővülő magyarországi csapatába az amsterdami székhelyű megbízónk, budapesti munkavégzéssel.

Fő profiljuk SmartTV, Game Console, mobile alkalmazások, illletve weboldalak fejlesztése.

Feladatok:

A fejlesztői csapatban való aktív részvétel, modern webes és SmartTV alkalmazások fejlesztése (HTML-Javascript), illetve a használt technológiák, módszertanok elsajátítása szervezett tréningeken keresztül

Főbb elvárásaink:

HTML5, CSS3, Javascript, jQuery használatában szerzett tapasztalat
Legalább egy Javascript MVC framework ismerete (Backbone, AngularJS)
Reszponzív weboldalak fejlesztésében jártasság
Angol középszintű nyelvtudás

Örülünk, ha ezekben is van tapasztalatod:

PHP, MySQL, MongoDB , Photoshop alkalmazási szintű ismerete
Tartalomkezelő rendszerek fejlesztése (Wordpress, Drupal) CSS3 animációk, CoffeeScript
Mobilalkalmazás (Android, iOS)
Scrum fejlesztési módszertan Git/SVN

Amit nyújtanak:

Modern technológiák használata a mindennapi munka során
Önálló és projekt feladatok éles fejlesztésekben
Fiatal, lendületes csapat, sokszínű feladatok
Versenyképes bérezés (Bruttó 650.000 – 900.000 Ft/hó)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet várjuk jelentkezésedet a honlapunkon keresztül a megadott linkre kattintva!