www.cvonline.hu

Frontend developer pozíciók

  • A hirdetés 390 napja lejárt

Hazánk vezető cégei számos informatikai karrierlehetőséggel várják hallgatók, pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését!

Jellemző feladatok:

  • Specifikációkat, rendszerterveket, pályázati anyagokat készítése az üzleti igények alapján,
  • korábban fejlesztett szoftverek ellenőrzése, továbbfejlesztése, hibajavítása,
  • kód analízis és optimalizálás működésének ellenőrzése,
  • fejlesztői, tesztelési feladatok végrehajtása,
  • modulok konfigurálása és implementálása,
  • webes szoftverrendszer fejlesztésében való részvétel,
  • szoftverkódok ellenőrzése.

Jellemző elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség,
  • valamely programozási nyelv (TML5, CSS3, Javascript, C/C++/C#/.Net/Java) legalább alapszintű ismerete,
  • közreműködés a fejlesztés különböző fázisaiban (tervezés, specifikáció, fejlesztés, tesztelés, dokumentáció, hibafelderítés - javítás),
  • webes programozói technológiák, .NET és SQL alap szintű ismerete,
  • kiváló problémafelismerő-és megoldó készség,
  • analitikus szemlélet,
  • agilitás, mobilitás,
  • kreativitás, csapatszellem.

Ilyen és ehhez hasonló pozíciók várnak Rád is a HVG Állásbörzén, többek között a következő vállalatoknál: DORSUM, EPAM, Ericsson, evosoft, GE, HP, IBM, ITSH, Loxon, Lufthansa, MISYS, Morgan Stanley, NNG, Nokia, PEC.

  1. Regisztrálj a HVG Állásbörzére a "Jelentkezés"gombra kattintva,
  2. gyere el március 2-án vagy 3-án a SYMA Rendezvényközpontba,
  3. tedd fel kérdéseidet a kiválasztott cégek munkatársainak,
  4. derítsd ki, mely munkaadók kínálnak az elképzeléseidnek leginkább megfelelő lehetőségeket,
  5. jelentkezz hozzájuk a helyszínen, személyesen!

HVG Állásbörze - 2 nap a karrieredért
Kiállítókért, programokért és további információkért Link megjelenítése!