www.cvonline.hu

Frontend alkalmazás fejlesztő

  • A hirdetés 136 napja lejárt

Feladatok

  • Frontend alkalmazások és felületek fejlesztése backend fejlesztőkkel és dizájnerekkel szorosan együttműködve

  • Frontend felületek tervezése

  • Frontend felületek tesztelése, optimalizálása és dokumentálása

  • Új technológiák tesztelése és véleményezése

  • Együttműködés külső fejlesztői csapatokkal

Elvárások

  • HTML5, CSS3, natív JS fejlesztési tapasztalat, erős cross-browser tudás

  • Legalább egy modern JS framework ismerete (Angular, React)

  • Bootstrap, jQuery tapasztalat

  • Reszponzív felületek tervezésében és fejlesztésében szerzett tapasztalat

  • CSS preprocesszor ismeret (less, sass)

  • Valamilyen verziókezelő rendszer ismerete

  • Alapszintű PHP, MySQL tudás

  • Legalább 3 év tapasztalat hasonló munkakörben

  • Angol nyelvtudás

  • Precíz munkavégzés, esztétikai érzék, csapatjátékos hozzáállás

  • Nyitottság az új technológiákra

Előny

  • SEO ismeretek

  • Natív vagy crossplatform (React Native) mobilalkalmazás fejlesztésben szerzett tapasztalat

  • Javascript backend fejlesztési tapasztalat

  • Fejlesztési tapasztalat valamilyen cloud platformon (Amazon AWS, Microsoft Azure)

Egyéb információ

  • Magán egészségbiztosítás

  • Cafetéria (SZÉP kártya, étkezési utalvány)

  • Heti gyümölcsrendelés, korlátlan kávé

  • Lehetőség szakmai kurzusokon, képzéseken való részvételre

  • Belvárosi iroda

  • Fizetett túlóra, teljesítmény alapú bónusz rendszer

  • Változatos projektek, ügyfelek különböző üzletágakból

  • Fiatalos, családias légkörű cég

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika