www.cvonline.hu

Front Office Munkatársak (FOM, Consierge, Recepciós)

  • A hirdetés 874 napja lejárt

Nemzetközi lánchoz tartozó budapesti luxusszálloda

Front Office

FOM, Consierge, Recepciós

munkatársakat keres.

A feladat rövid leírása:

A pozíciókhoz tartozó klasszikus feladatkörök ellátása, erősen vendégközpontú hozzáállással és magas színvonalú, profi munkavégzéssel.

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú szállodaipari, idegenforgalmi végzettség
  • Folyékony angolnyelv-tudás kötelező, egyéb idegen nyelv alapos ismerete előnyt jelent
  • Külföldön, 4-5 csillagos szállodában megszerzett releváns szakmai gyakorlat

Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkező, vidám, pozitív kisugárzású, dinamikus, vendég-orientált, magára és a munkájára igényes szakemberek jelentkezését várjuk.

Ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A foglalkoztatás jellege:

  • Állandó, főállás

Jelentkezni az ajánlatra, fényképes, Word formátumú magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Pultos (kávézóba) - Budapest

Cégnév elrejtése

Több éve sikeresen működő kávéház láncolatunk f...
Budapest, Pest

Felszolgáló

Costes DownTown

A Costes DownTown Kft. Pályázatot írunk ki az...

Host / Hostess