www.cvonline.hu

Front Office munkatárs

  • A hirdetés 845 napja lejárt

Magyarország egyik legjelentősebb villamos-energetikai társasága munkatársakat keres.

Front Office munkakörbe

A munkatárs fő feladatai:

  • telefonon beérkező ügyfélmegkeresések fogadása, kezelése elsősorban szóban, szükség esetén írásban történő rögzítése, ill. megválaszolása
  • kimenő hívások indítása, telefonon történő ügyfél tájékoztatás, ügykezelés
  • szoros együttműködés ügyfélkezelésben érintett társ területek munkatársaival
  • egyedi, ill. formalevelek készítése, kiküldése, adminisztrálása
  • adatrögzítés, adatmódosítás, adatkezelés az alkalmazott rendszerekben

Elvárások:

  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • ügyfélközpontú magatartás, szemléletmód
  • kiváló szóbeli kommunikáció, üzleti, ügyfélszolgálati szókincs
  • monotonitástűrés
  • önállóság, pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • energia kereskedőnél /szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • call center tapasztalat
  • számlázási ismeretek

Amit kínálunk:

  • fix alapbér + cafetéria + bónusz
  • pozitív munkahelyi légkör, dinamikus, fiatalos csapat
  • alapos szakmai felkészítés, belső továbbképzések
  • támogató vezetés
  • jól felszerelt, kulturált irodai környezet
  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú együttműködés

Munkavégzés helye:  Budapest 11. kerület

Munkaidő: Teljes munkaidő (napi 8 óra 8-16:20)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő