www.cvonline.hu

Front Office munkatárs

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 809075

Épületüzemeltetési piacon működő, magyar tulajdonú szolgáltató cégcsoportunk munkatársakat keres a következő pozícióba FRONT OFFICE MUNKATÁRS (RÉSZMUNKAIDŐ, NAPI 4-6 ÓRA)

Feladatok:
  • Vendégek fogadása, informálása;
  • Bejövő, nemzetközi telefonhívások kezelése, továbbítása;
  • Levélküldemények kezelése;
  • Munkatársak támogatása, általános asszisztencia;
  • Folyamatok dokumentálása.
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség;
  • Hasonló terülten szerzett tapasztalat előnyt jelenthet, de pályakezdők, végzős diákok jelentkezését is várjuk!
  • Kiváló kommunikációs készség angol-német és/vagy angol-francia nyelven szóban és írásban (interjún teszteljük!);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Ügyfélközpontú, proaktív személyiség;
  • Precíz, hibamentes adminisztráció.
Amit kínálunk:
  • Rugalmasan beosztható munkaidő 7:30-18:00 között, napi 4 vagy 6 órában végezhető,
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Kulturált környezet; Jó munkahelyi légkör;
  • Támogató szervezeti kultúrájú csapat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • 13.ker.
Kapcsolat:
A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott magyar és idegen nyelvű önéletrajzot és motivációs levelet a E-mail cím megjelenítése címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését!