Front Office HR támogató munkatárs - Német nyelvtudással (Referenciaszám: PJ4343)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.05.20.
Jelentkezési határidő: 2016.05.22.
Hirdetés azonosító: 1024316
lejárt

Nemzetközi hátterű nagyvállalati megbízónk budapesti szolgáltató központjába keresünk határozatlan időre munkatársat az alábbi munkakörbe:

Front Office HR Támogató munkatárs - Német nyelvtudással

Pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk!!!

Feladatok:
- Munkavállalók támogatása: HR-t érintő kérdések megválaszolása telefonon vagy e-mailen keresztül (német nyelven)

- Felmerülő problémák megoldása
- HR csapat támogatása, adminisztratív feladatok ellátása
- Team Leader támogatása folyamattesztelési feladatokban, fejlesztési és változtatási javaslatok kidolgozásában
- Vállalat más részlegeivel való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:
- Tárgyalóképes német ÉS legalább társalgási szintű angol nyelvismeret

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
- Pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk!
- Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent, de nem elvárás:
- HR adminisztráció vagy ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

- Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat
- Egyetemi diploma
- SAP vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes bérezés, cafeteria, egyéb béren kívüli juttatások

- Sok képzés, kiváló fejlődési és akár nemzetközi karrier lehetőségek
- Érdeklődés esetén egyéb HR projektekben való részvétel lehetősége
- Home office lehetőség heti 1 nap
- Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre a tárgyban a PJ4343 referenciaszám megjelölésével. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.