www.cvonline.hu

Front Office – Recepciós / Call Centeres Munkatárs

  • A hirdetés 358 napja lejárt

Front Office Recepciós / Call Centeres Munkatárs

Feladatok:

  • Dr. Rose Magánkórház pácienseinek fogadása
  • telefonok kezelése, időpont egyeztetés
  • orvosok munkájának adminisztratív szempontból történő segítése
  • általános adminisztratív feladatok ellátása
  • fizetéssel kapcsolatos teendők lebonyolítása
  • hostess feladatok ellátása

Elvárások:

  • dolgozni akarás és tudás
  • dinamikus, mosolygós személyiség, valamint ápolt, jó megjelenés
  • társalgási szintű angol nyelvtudás szükséges
  • általános protokoll szabályok ismerete
  • középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • precizitás, önálló munkavégzés határozott fellépés
  • jó problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat az alábbi szektorok valamelyikében: szálloda, bank
  • egészségügy területén szerzett tapasztalat
  • egészségügyi előképzettség

Amit kínálunk:

  • betanítás, képzés
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • kiváló munkakörülmények, egyedülálló környezet
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, kellemes munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, V. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképpel ellátott, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a lenti e-mailcímre várjuk. A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a várhatóan nagy számú jelentkezésszám miatt, csak az elvárásoknak megfelelő pályázókkal tudjuk felvenni a kapcsolatot. Megértésüket előre is köszönjük!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő