www.cvonline.hu

Front-end UI fejlesztő

  • A hirdetés 172 napja lejárt

Partnerünk JavaScript front-end UI fejlesztő technológiai hátérrel bíró kollégát keres Budapestre.

Pozíció azonosító: B04
Kategória: IT Szoftverfejlesztés, Front End fejlesztő
Szükséges nyelvtudás: Angol - felsőfok, Angol - középfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási
Munkavégzés helye: Budapest
Feladatok:

  • UI csomagok/termékek fejlesztése és bevezetése
  • Megoldások nyújtása a legnehezebb technikai kihívásokra
  • A kialakított tervezési minták és modellek alapján történő fejlesztés
  • Más fejlesztési csapatokkal történő együttműködés
  • Product Managementtel történő szoros együttműködés a kitűzött célok elérése érdekében

Elvárások:

  • 2-5 éves front-end UI fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • 1-2 éves AngularJS és Bootstrap-ban szerzett tudás
  • Az Agilis Scrumban szerzett tapasztalat
  • Az objektum orientált analízis és tervezés, tervezési minták megértése
  • Aktív angol nyelvtudás

Előny:
A következők technológiák valamelyikében szerzett tapasztalat:

  • Typescript,
  • Babel or Traceur,
  • ES2015/ES6,
  • Karma,
  • Jasmine,
  • Protractor,
  • Angular-Mocks,
  • Istanbul,
  • Gulp/Grunt/Webpack,
  • Loadsh/Underscore,
  • Reactive Extensions,
  • Ionic/Cordova/PhoneGap,
  • CommonJS/RequireJS,
  • NodeJS, Bower,
  • SASS,
  • $q library and MV* Design Patterns

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Változatos projektekben való részvétel, különféle szakmai területek megismerése, szerteágazó szakmai tudás megszerzésének lehetősége, folyamatos tréningek, innovatív környezet
  • Stabil vállalat

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő