www.cvonline.hu
Front-end fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.06.30.
Jelentkezési határidő: 2014.09.04.
Hirdetés azonosító: 797015
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Vállalatirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó, web-es technológiákra épülő "application delivery" platformjának fejlesztő csapatába keres partnerünk, tapasztalattal rendelkező

Front- end fejlesztőt.

Feladatok

  • Teljes front end oldali fejlesztés elvégzése
  • A meglévő felhasználó felület teljes áttervezése és programozása
  • A rendszer mobilfejlesztéseibe való becsatlakozás

Elvárások

  • Web-es technológiájú alkalmazás fejlesztésben szerzett jártasság
  • 3 év front-end fejlesztési tapasztalat
  • JavaScript, HTML, CSS, jQuery technológiák ismerete

Előnyök

  • Responsive web oldalak tervezésében jártasság
  • JQuery tapasztala
  • Mobil, tábla eszközön web-es alkalmzás fejlesztési tapasztalat

Kategória
IT / Informatika
Régió