www.cvonline.hu

Front-end fejlesztő

  • A hirdetés 8 napja lejárt

A hazai piacon széleskörű ügyfélkörrel rendelkező szoftverfejlesztő vállalkozás részére keresünk munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Reszponzív webalkalmazás fejlesztése.

  • Integráció saját és 3rd-party API-kkal.

  • Új technológiák keresése, beépítése optimalizálás céljából a jelenlegi rendszerbe.

Elvárások:

  • 3-5 éves szakmai tapasztalat.

  • Javascript-ben programozás.

  • js / ES6, React / Angular / Vue.js framework, webpack, grunt, gulp, git ismerete

  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

  • Jó kommunikációs készség.

  • Proaktivitás.

Előny:

  • Site-build tapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • Változatos projektek különböző üzleti profilokon.

  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák, akik segítik szakmai fejlődésed.

  • Változatos projektek különböző üzleti profilú partnereknél.

  • Ingyenes MCP képzéseken és vizsgákon való részvétel.

  • Aktív cégen belüli közösségi élet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzod a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek
Kategória -