www.cvonline.hu

Front-end fejlesztő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1084473

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Budapesti dinamikusan fejlődő magyar vállalathoz keresünk front-end fejlesztőket.

Feladatkör, felelősségek:

A megbízó cégünk ügyfeleinek front-end fejlesztési feladatok ellátása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•- Magabiztos JavaScript tudás

Tapasztalat az alábbi technológiákban:

•- babel.js/ES6

•- Reach/Angular/Vue.js framework

•- Webpack, Grunt, Gulp

•- git

Előny:

•- CSS/SASS tapasztalat

•- portálépítési tapasztalat

Nyelvtudás:

Angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Amit biztosítanak:

•Változatos projektek

•Friss technológiák

•Szakmai kihívások

•Gyors fejlődés

•MCPD vizsgák

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió