www.cvonline.hu

Front end fejlesztő

  • A hirdetés 541 napja lejárt

Digitális platformon működő ügynökség ügyfelünk számára keresünk magabiztos szakmai tapasztalattal és szoftverfejlesztési tudással rendelkező Frontend fejlesztő munkatársat nemzetközi és hazai projektekhez.

Feladatok

  • Új fejlesztési feladatok tervezése és kivitelezése,
  • Weboldalak front end fejlesztése és karbantartása,
  • Teljes online marketing csapattal való közös munka (designer, copywriter, SEO szakember),
  • Ügyfeligények kiszolgálása,
  • Munkaszervezés, a fejlesztési feladatok tervezése és ütemezése.

Elvárások

  • Legalább 3-5 év releváns szakmai gyakorlat,
  • Erős Javascript és HTML5 tapasztalat,
  • Középszintű angol nyelvtudás,
  • Felsőfokú végzettség.

Amit megbízónk kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Csapatmunka és egyedi projektek,
  • Magas szakmai tudással rendelkező csapat,
  • Versenyképes bérezés.

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Pethő Anikó
Telefon: 20-575-1922

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol