www.cvonline.hu

Front-end fejlesztő - Győr (Referenciaszám: RE-1446)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.07.
Hirdetés azonosító: 1022559

Feladatok:

  • Reszponzív webes UI frontendek tervezése, fejlesztése, karbantartása
  • Demo vagy prototípus webes alkalmazások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 éves web frontend fejlesztésben szerzett tapasztalat (JS, HTML5, CSS3)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • AngularJS fejlesztési ismeretek
  • UML diagramok értelmezése
  • SVN vagy GIT verziókezelő rendszer ismerete
  • Relációs adatbázis kezelők és SQL ismerete
  • Precizitás

Előny:

  • Sitebuilder készségek
  • Webservice technológiák ismerete
  • Automatizálási ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Innovatív, izgalmas projektek
  • Kreatív feladatok
  • Versenyképes bérezés
  • Modern irodai környezet
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1446-os referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)